Oznamy - MŠ Hrnčiarska

Materská škola na FACEBOOKU.

Od 27.04.2020 sme vytvorili stránku:  Materska Skola
Každá trieda má vytvorenú svoju skupinu.
V UTOROK a ŠTVRTOK Vás tam budú čakať tvorivé činnosti do ktorých sa môžete zapojiť.
Stránka je dobrovoľná.
OZNAM

Od PONDELKA do ŠTVRTKA v čase od 9:00 - 11:00 hod.
budú sprístupnené priestory MŠ, z dôvodu prevziatia osobných vecí detí, posteľnej bielizne a pracovných zošitov.
OZNAM O PLATBÁCH

Na pokyn starostu MČ Košice–Staré Mesto počas prerušenia vyučovania na školách
sa všetky poplatky za materskú školu rušia.
OZNAM PRE PRÍPRAVKÁROV (trieda č. 2 a 3.)

1. Rodičia detí z prípravných tried, ktoré absolvovali v spolupráci so školskou psychologičkou Mgr. Lenkou Miterkovou program:

JEDNOU NOHOU V ŠKOLE

majú možnosť sa informovať o ich výstupe z programu v súvislosti so zápisom do ZŠ na mailovom kontakte: miterkova@kpppke.eu

2. Nedokončené pracovné zošity detí z prípravných tried
si možu rodičia s dôrazom na dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení vyzdvihnúť v hale materskej školy v dňoch:

06.04. 2020 alebo 08.04.2020 v čase od 10:00 - 12:00 hod. prípadne kontaktovať riaditeľku školy na telef. čísle: